Trápí Vás nachlazení? Tymiánové mastičky na nachlazení pro děti i dospělé ZDE

Krásné a zdravé opalování pro děti ZDE

Kdo jsme?

Jsem Ivča maminka tak jako vy, z Moravy a se svojí dcerou Sofií předávám své zkušenosti, pomáhám maminkám a jejich dětem ke zdravé a krásné pokožce. Vše děláme s láskou, neboť je to náš koníček.

Něco málo o nás

Studovala jsem pětiletý obor psychologie, během studia jsem se aktivně věnovala sportu a to především překážkovým závodům, které mě velmi bavili. Po ukončení studia jsem nastoupila do zaměstnání jak psycholožka ve státní správě. Dále jsem pokračovala ve studiu a získala doktorský titul. Vzdělávala se v oboru a poté otěhotněla. V roce 2021 se narodila Sofie, zdravá a krásná. Sofie byla tím impulzem, díky kterému jsem se začala zajímat o přírodní kosmetiku. Neboť v raných měsících jsme řešili různé kožní obtíže, které mě opravdu nedaly spát.

Proto jsem se rozhodla tomuto tématu věnovat, založit značku GINAMI, aby naše děti mohly nerušeně a v klidu v noci spát a vy také! Jako mámy víme, co znamená milovat.

A proč to má smysl?

Dětská pokožka se vyvíjí v prvních 3 letech a je v tomto období 5x tenčí, než pokožka dospělého člověka.

Měli bychom mít na paměti, že to, co se dostane do styku s dětskou pokožkou do ní i proniká a dostává se do krevního oběhu organismu.

Milé maminky!

Mateřství je jedna z nejnáročnějších, ale zároveň nejsmysluplnějších činností.

Chceme Vám to trochu ulehčit a zpříjemnit, proto Vám dáváme takový malý dárek, abyste nezapomněli na to, jak úžasné mámy jste!