Trápí Vás nachlazení? Tymiánové mastičky na nachlazení pro děti i dospělé ZDE

Krásné a zdravé opalování pro děti ZDE

Přebalování miminka se neobejde bez přebalovacích ubrousků nebo zkrátka jiných alternativ. Na trhu je k dostání celá řada produktů, ale pokud se zaměříme na složení, jen velmi málo kousků je opravdu vhodných. Většina je napuštěna chemickými látkami, které narušují ochranný film pokožky a hubí i prospěšné mikroorganismy.

Dětská pokožka je v prvních týdnech a měsících velmi citlivá a poměrně propustná. Abychom se vyhnuli nežádoucí alergické rekci, musíme o pokožku dětí pečovat, a to co nejjemněji. Vlhčené ubrousky je vhodné zvolit takové, které jsou na přírodní bázi, bez parfemace a alkoholu, nebělené chlórem, tak aby nedráždili pokožku miminka.

České maminky si však oblíbily perlan, který je pomocníkem nejen u miminka ale i v domácnosti.

A co je tedy ten perlan? Perlan je mimořádně savá netkaná textílie, vyrobená ze 100 % viskózy. Maminky ho využívají jako náhradu vlhčených ubrousků či přebalovacích podložek. Nejenže ušetří značnou částku peněž, ale také šetří životní prostředí. Navíc je k pokožce děťátka velmi jemný a bezpečný.

Jaké jsou hlavní přednosti perlanu?

Má všestranné využit, může posloužit jako náhrada vlhčených ubrousků, přebalovacích podložek nebo bryndáků. Utřít s ním můžete cokoliv od pusinky až po zadeček miminka.

Perlan je zkrátka praktický pomocník pro každou maminku a je perfektní i pro domácnost. Využijete ho jako například houbu na nádobí, žínku, utěrku anebo s ním můžete dokonale vyčistit okna, nezanechává totiž šmouhy. Můžete si s ním vyčistit brýle nebo obrazovky displejů.

Perlan je vhodný pro děti s citlivou pokožkou, jelikož je vyroben ze 100 % přírodního materiálu, konkrétně viskózy, nehrozí tedy žádné alergická reakce. Je velmi šetrný k dětské pokožce, zároveň je zcela ekologicky rozložitelný, zkrátka nezbude po něm žádná stopa!

Obsahuje především mimořádně savý materiál, který pojme až 10 násobek své váhy. Stačí pouze namočit do čisté vody a použít jakýmkoliv způsobem.  

Textílie je jemná na dotek, ale zároveň dostatečně pevná, aby se netrhala.

Lze jej použít opakovaně! Méně znečištěné kousky můžete vyprat a použít znovu. Doporučujeme však k tomu používat síťku na praní prádla, aby se vám kousky někde nezatoulaly.

Látka je atestována Státním zdravotním ústavem Praha, materiál se používá především ve zdravotnictví jako podložky na lůžko, přebalovací pult či jako inkontinenční podložka.

Díky perlanu ušetříte značnou část peněz.

Díky perlanu si můžete vytvořit i vlastní domácí vlhčené ubrousky a cestovat tak bez omezení! Do plastové dózy dejte trochu vody a pár kapek dětského olejíčku dle vašich preferencí, popřípadě i dětskou vůni, nastříhaný perlan a máte hotovo!

Produkt, který je ověřen českými maminkami.

Recenze maminky: 100% spokojenost!

Zpočátku jsem netušila, co perlan vlastně je, ale jakmile jsem ho objevila, nepoužívám od té doby nic jiného. Tedy pokud necestujeme někam na návštěvu a podobně. To si jinak beru vlhčené ubrousky na bázi vody. Co se týče perlanu, musím říct, že je opravdu velmi jemný, ale zároveň silný. Tím, že je přírodní, nedráždí zadeček miminka. Navíc díky němu velmi ušetřím, v jednom balení je 200 kusů, což mě vydrží opravdu dlouho. Perlan také používám místo přebalovacích podložek, jen jiný rozměr. Je to jednoduché a snadné.